A XV. ODFIE Színjátszó Találkozó programja

XV. ODFIE Színjátszó találkozó 

Szabéd, 2011. július 28. – augusztus 1.

 

Július 28., csütörtök

 

Délután folyamán: érkezés, beiratkozás, elszállásolás

 

16.00 – 17.00 zászlós felvonulás zenés kísérettel

17.00 – 19.00 ünnepi megnyitó; a csapatok bemutatkozása

19.00 – 20.30 vacsora

21.00 – helybeli fiatalok elõadása

22.00 – tábortűz, élő zenével

 

Július 29., péntek


  8.00 – 9.20 ébresztõ, tisztálkodás, reggeli

  9.30 – 9.50 áhítat – Lurtz Zsolt, másodéves unitárius teológiai hallgató

10.00 – 12.00 délelõtti elõadások (közben színpad-átrendezési szünet)

12.00 – 14.00 műhelymunkák (Gecse Ramóna, Sánta Edit, Lakatos Sándor)

14.00 – 15.50 ebédszünet

16.00 – 19.00 délutáni elõadások (közben színpad-átrendezési és egy hosszabb szünet)

19.00 – 19.30 áhítat – Antonya Ilona, székelyudvarhelyi köri képviselő, 11. osztályos diák

19.30 – 21.00 vacsora

21.00 –  vendégelőadás: Karinthy Ferenc: Bösendorfer – elődja Mihály Alpár Szilárd, színművész

22.00 – gépi zenés buli


Július 30., szombat

  8.00 – 9.20 ébresztõ, tisztálkodás, reggeli

  9.30 – 9.50 áhítat – Nagy Henrietta, a Berde Mózes Unitárius Gimnázium 10. osztályos diákja

10.00 – 12.00 délelõtti elõadások (közben színpad-átrendezési szünet)

12.00 – 14.00 műhelymunkák (Gecse Ramóna, Sánta Edit, Mihály Alpár Szilárd)

14.00 – 15.50 ebédszünet

16.00 – 19.00 délutáni elõadások (közben színpad-átrendezési és egy hosszabb szünet)

19.00 – 19.30 áhítat – Bencze Zsuzsanna, harmadéves unitárius teológiai hallgató

19.80 – 21.00 vacsora

21.00 – vendégelőadás: Teremtéstörténet, a Csíkzsögödi Három Néptáncegyüttes táncszínházi előadása

22.00 – Graphic koncert


Július 31., vasárnap

  8.30 – 10.30 ébresztõ, tisztálkodás, reggeli

11.00 – 12.00 ünnepi istentisztelet – Csécs Márton, marosvásárhelyi segédlelkész 

12.00 – 16.00 ebédszünet, közben:

12.30; 14.30  – vendégelőadás: Klamm háborúja, Pál Hunor színművész osztályszínháza

16.00 – 18.30 gálaműsor:  – a bírálóbizottság szakmai kiértékelõje

                                            – eredményhirdetés, díjkiosztás

19.00 – 20.30 búcsúvacsora

21.00 – bál


 

Augusztus 1., hétfõ


Hazautazás