A 2010-es PADIF díjazottak

Díjazottak az általános iskolás kategóriában

1. helyezett:

FINTORGÓK Fényi István Általános Iskola KAPLONY, Szatmár megye

2. helyezett:

GERNYESZEGI  KÓPÉK Gernyeszegi Általános Iskola GERNYESZEG, Maros megye

MASZKURA Petri Mór Általános Iskola SZILÁGYNAGYFALU, Szilágy megye

3. helyezett:  

LEÖWEY KLÁRA Színjátszó Csoport Leöwey Klára Gimnázium MÁRAMAROSSZIGET, Máramaros megye

 

A zsűri különdíjai:

A klasszikus szöveg korszerű feldolgozásáért és színreviteléért:

Szikla: Gyulaffy László Általános Iskola Szilágycseh, Szilágy megye

 

Jelmeztervezői teljesítményért:

Maszkura Petri Mór Általános Iskola Szilágynagyfalu, Szilágy megye

 

Színpadi mozgáskultúráért:

Gernyeszegi Kópék Gernyeszegi Általános Iskola Gernyeszeg, Maros megye

 

Alakítási díjak:

A bíró szerepének alakításáért: Csalóka Csapat Désházi Általános Iskola Désháza, Szilágy megye

 

Sztankovics Dávid Lúdas Matyi alakításáért Jómadarak Bălcescu-Petőfi Általános Iskola Szatmárnémeti, Szatmár megye

 

Balázs Friderika Héra alakításáért: Maszkura Petri Mór Általános Iskola Szilágynagyfalu Szilágy megye

 

Ferencz Dániel kukta alakítsáért: Leöwey Klára Színjátszó Csoport Leöwey Klára Gimnázium Máramarossziget, Máramaros megye

 

Szabó Tamás Kelemen alakításáért: Gernyeszegi Kópék Gernyeszegi Általános Iskola Gernyeszeg, Maros megye

 

Eiben Eveli és Csősz Emőke a Méhes György színjáték dialógusainak élményszerű előadásáért: Ripacsok Gyulaffy László Általános Iskola Szilágycseh, Szilágy megye

 

A zsűri Péter-Pál különdíja:

Szívárvány Cserey-Goga Iskolacsoport Szilágykraszna, Szilágy megye

 

Díjazottak a gimnáziumi kategóriában

I. GRIMASZ, Brassó

II. BEREKENYE, Szilágycseh

II. DRAMATIS PERSONAE, Nagybánya

III. LÉTRA, Nagyvárad

III. SO TRUPA, Iași

 

A zsűri különdíja:

KATARZIS, Kolozsvár

 

Különdíj a kiemelkedő csapatteljesítményért

TINIKOMÉDIÁSOK, Kraszna

 

Alakítási díj

Maria Varlen - So Trupa, Iași

Paun Levinia - Hyperion, Năvodari

Bara Erika - LS Thália, Szilágynagyfalu